Get Complete Digital Products Store + FREE Hosting / Domain / SSL / Installation

Get It Now

“Dowiedz się, jak możesz zarabiać wielkie pieniądze bez żadnego wkładu własnego, poświęcając 20 minut dziennie… i otrzymywać do 75% prowizji od każdej dokonanej sprzedaży!”

 

Join Our Affiliate Program; Program Partnerski

Zarabiaj do 75% z naszym Programem Partnerskim!

Dołącz do lukratywnym Programu Partnerskiego Digital Products Pro.

Nasza oferta usług jest poparta wysoką jakością produktów. Członkostwo w Programie Partnerskim Digital Products Pro różni się od tych oferowanych przez naszych konkurentów; członkostwo w naszym programie jest wyjątkowe pod wieloma względami. Ponadto regularnie aktualizujemy naszą stronę internetową i dodajemy nowe świeże produkty do naszego sklepu, zwiększając w ten sposób wskaźnik utrzymania klientów. Wskaźniki te oznaczają dla Ciebie wysoki współczynnik konwersji i więcej powtarzających się prowizji.

Przystąpienie do naszego programu jest bezpłatne, rejestracja jest łatwa i nie wymaga wiedzy technicznej. Programy partnerskie są powszechne w całym Internecie i oferują właścicielom witryn dodatkowy sposób czerpania zysków. Partnerzy generują ruch i sprzedaż w komercyjnych witrynach internetowych, w zamian otrzymują odpowiednią prowizję.

Statystyki i raportowanie w czasie rzeczywistym! Zaloguj się 24 godziny na dobę, aby sprawdzić sprzedaż, ruch, saldo konta i zobaczyć, jak radzą sobie Twoje banery, linki i wiele więcej.

Jeśli jesteś już użytkownikiem lub klientem, automatycznie subskrybujesz program partnerski. Przejdź do AFFILIATE DASHBOARD – CLICK HERE. Będziesz mógł wygenerować swoje linki partnerskie dla pojedynczego produktu, stron itp. Będziesz mieć dostęp do wszystkich statystyk, kliknięć, zarobków i wypłat.

Dołącz za darmoKliknij Tutaj

Po zarejestrowaniu się w Digital-Products-Pro.com otrzymasz:

 • Twój unikalny URL do promowania WSZYSTKICH PRODUKTÓW
 • Natychmiastowy dostęp do naszych banerów i narzędzi do sprzedaży naszych produktów i zacznij zarabiać już dziś!
 • Affiliates Update – comiesięczne e-maile z aktualnościami, narzędziami, wskazówkami marketingowymi, technikami i nowymi profilami produktów, gdy staną się dostępne, aby pomóc Ci zarobić więcej.

 

Affiliate program; Program Partnerski

Pytania i Odpowiedzi

Jak to działa?

Kiedy dołączysz do naszego Programu Partnerskiego, otrzymasz szereg banerów i linków tekstowych, które umieścisz w swojej witrynie, wiadomości email, w mediach społecznościowych, itp. Kiedy użytkownik kliknie na jeden z Twoich linków, zostanie przeniesiony na naszą stronę internetową, a jego aktywność będzie śledzona przez nasze oprogramowanie partnerskie. Otrzymasz prowizję na podstawie swojego rodzaju prowizji.

Ile kosztuje bycie partnerem?

Absolutnie niczego. Bycie Partnerem Digital Products Pro jest całkowicie darmowe.

Ile mogę zarobić w Programie Partnerskim?

Oferujemy 50% prowizji od wszystkich sprzedaży twoich poleconych plus drugi poziom – zarabiaj 25% w programie partnerskim drugiego poziomu za sprzedaż od nowego partnera.

Jak otrzymam pieniądze?

Wszystkie prowizje płacimy za pośrednictwem systemu PayPal. Posiadanie konta PayPal jest obowiązkowe, aby dołączyć do naszego programu partnerskiego, ponieważ nie możemy Ci zapłacić, jeśli nie masz konta PayPal.

Czy są jakieś ograniczenia geograficzne dotyczące tego, kto może się zarejestrować?

Nie, akceptujemy wszystkich partnerów z całego świata, o ile masz konto PayPal, abyśmy mogli Ci zapłacić!

Czy muszę używać / kupować Twoje produkty, aby zostać partnerem?

Nie – absolutnie nie musisz niczego kupować. Nasi partnerzy nigdy nie muszą niczego od nas kupować.

Jak i kiedy otrzymam zapłatę?

Wypłaty są wypłacane po przekroczeniu $50 (jest to minimalna kwota do wypłaty). Za każdego nowego klienta zapłacimy prowizję w wysokości (50%) procent sprzedaży (po odliczeniu opłat manipulacyjnych PayPal i wszelkich opłat z tym związanych).

Partner decyduje, kiedy chce nas poprosić o zapłatę, w zakładce “Withdraw” w panelu partnera – po przekroczeniu wymaganego minimum – $50. Po przesłaniu wniosku o płatność w ciągu 48 godzin prześlemy go na Twoje konto PayPal (na adres płatności PayPal podany przez Ciebie w zakładce “Settings”.

Czy mogę używać spamu (niechcianej poczty e-mail, spamowanie na forach, w komentarzach czy dyskusjach) do promowania tego programu partnerskiego?

Absolutnie nie. Wysyłanie niechcianej wiadomości e-mail lub jakiekolwiek inne jest utrapieniem dla odbiorcy i poważnym naruszeniem naszej POLITYKI PRYWATNOŚCI i spowoduje zamknięcie konta. Nie wysyłaj e-maili do osób, których nie znasz osobiście lub które nie wyraziły wyraźnej zgody na otrzymywanie wiadomości od Ciebie, nie spamuj.

Czy możesz promować produkty, strony w AdWords i innych SEM opłacanych za ruch?

Tak, możesz

Partnerzy zarabiają bardzo dużo – 50% od całej sprzedaży! Więc na co czekasz? Zacznij promować Digital Products Pro już teraz! Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci promowanie naszych wspaniałych produktów, mamy wiele przydatnych narzędzi, które pomogą Ci zarabiać więcej. Sprawdź nasz duży wybór banerów, grafik i gotowych do wysłania wiadomości e-mail, które możesz natychmiast wysłać znajomym bezpośrednio z naszej witryny. Po utworzeniu nowego konta partnerskiego Digital Products Pro będziesz mieć dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi promocyjnych.

Ważna uwaga!

Prowizja generowana samodzielnie * jest surowo zabroniona w ramach programu partnerskiego Digital Products Pro. Prowizja wygenerowana w ten sposób zostanie odrzucona.

* Prowizja wygenerowana samodzielnie odnosi się do prowizji, która jest generowana poprzez własny zakup. Na przykład tworzysz konto partnerskie wyłącznie po to, aby móc dokonać zakupu naszej usługi lub produktu i otrzymać rabat z własnego linku partnerskiego.

Najważniejsze cechy programu partnerskiego Digital Products Pro:

 • Po bezpłatnej rejestracji otrzymasz $10 premii za rejestrację. Pieniądze zostaną automatycznie dodane do twojego konta partnerskiego
 • Poziom pierwszy – 50% prowizji od sprzedaży produktów z www.Digital-Products-Pro.com
 • Poziom drugi – zarabiaj 25% prowizji w programie partnerskim drugiego poziomu ze sprzedaży od nowego partnera
 • Otrzymasz dostęp do setek banerów, tekstów i filmów promujących produkty z naszej strony
 • Po zarejestrowaniu się w naszym programie partnerskim Digital-Products-Pro.com zostaniesz automatycznie przyjęty do promocji i sprzedaży naszych produktów
 • Nie ma wymagań wiekowych ani ograniczeń terytorialnych. Każdy może zapisać się do naszego programu partnerskiego
 • Warunkiem uczestnictwa w naszym programie partnerskim jest posiadanie konta PayPal, na które będziemy przesyłać zarobione pieniądze
 • Aby otrzymać pieniądze na sprzedaż z naszej strony Digital-Products-Pro.com, należy podczas rejestracji podać adres e-mail konta PayPal
 • Minimalna kwota wypłaty: 50 USD
 • Wypłaty będą wypłacane na żądanie wypłaty przekraczającej próg 50 USD. Musisz wysłać do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy w panelu Programu Afiliacyjnego po zalogowaniu – Contact
 • Wypłaty będą dokonywane powyżej minimum $50 za pośrednictwem PayPal. Partner pokrywa wszystkie opłaty manipulacyjne: 1,5% + 0,50 USD
 • Pieniądze zostaną przesłane na Twoje konto PayPal, po powiadomieniu o wypłacie za pomocą formularza kontaktowego na koncie Programu Partnerskiego, w ciągu 48 godzin
 • Pamiętaj, że wszelkie spamowanie, nieuczciwa promocja, oszukiwanie, samo generowanie prowizji jest surowo zabronione i skutkuje zamknięciem konta i wyzerowaniem Twoich zarobków.
 • Ponadto wysyłanie niechcianej wiadomości e-mail jest uciążliwe dla odbiorcy i stanowi poważne naruszenie naszych  POLITYKI PRYWATNOŚCI i spowoduje zamknięcie konta. Nie wysyłaj e-maili do osób, których nie znasz osobiście lub które nie wyraziły wyraźnej zgody na otrzymywanie od Ciebie wiadomości.
 • Zapisując się do naszego programu partnerskiego na www.Digital-Products-Pro.com, musisz wyrazić zgodę na nasze zasady i politykę prywatności. Ze względu na to, że nasze produkty są cyfrowe, niematerialne i że przede wszystkim dbamy o naszych klientów i stawiamy ich na pierwszym miejscu, wszystkie roszczenia naszych klientów zarejestrowanych za pomocą linku partnerskiego będą rozpatrywane na korzyść naszych klientów, a nie partnerów naszego programu partnerskiego.
 • Mamy nadzieję, że współpraca z Państwem będzie bardzo owocna, a sprzedaż produktów z naszej strony przyniesie wiele korzyści. Życzymy setek klientów i tysięcy dolarów zarobionych dzięki pracy z naszym Programem Afiliacyjnym

 

Go To Your Affiliate Dashboard; Program Partnerski

 

Rejestrując się na naszej stronie Digital-Products-Pro.com i Program Partnerski automatycznie zgadzasz się na warunki strony Digital-Products-Pro.com: Terms And Privacy Policy,  Affiliate Program – Terms of Service, Copyright Notice, Disclaimer i DMCA.

Digital Products Pro
error: Alert: Content is protected !!